Voucher Quattro

Idealny pomysł na prezent na osiemnastkę.
Wspaniałe rozwiązanie dla dzieci, które chciałyby skutecznie zmotywować
swoich rodziców do zrobienia prawa jazdy.

Voucher Quattro to nic innego jak kurs nauki jazdy, jaki możesz sprawić w prezencie swoim bliskim. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz zgłoszeniowy lub odwiedzisz nasze biuro a otrzymasz imienny i elegancko zaprojektowany Voucher Quattro. Po odebraniu Vouchera możesz od razu wręczyć go swojemu bliskiemu.

Osoba obdarowana prezentem nie musi nic robić. Wystarczy, że przyjdzie do naszego biura i przekaże nam swój Voucher.

Wyjątkowa oferta dla dzieci, które chcą zaskoczyć swoich rodziców.
Jeśli z jakiegoś powodu rodzic nie będzie chciał zrealizować kursu, nie musisz martwić się o wpłacone pieniądze.
Gwarantujemy pełny zwrot kwoty, która wpłaciłeś.

Vocher Quattro w 5 prostych krokach:

1. Składasz zamówienie na Voucher Quattro

Skorzystaj z poniższego formularza online.

3. Voucher uzyskujesz nawet następnego dnia

Możesz odebrać go osobiście lub zlecić wysyłkę pocztą tradycyjną (dostawa gratis) lub elektroniczną (format pdf). Adres doręczenia lub e-mail wskażesz na formularzu zgłoszeniowym.

4. Wręczasz Voucher Quattro swojemu bliskiemu

5. Osoba obdarowana prezentem przedstawia Voucher w naszym biurze obsługi klienta.

Otrzymuje szczegółowe informacje organizacyjne odnośnie przebiegu swojego kursu.

Zamawiam Voucher Quattro

Wypełnij formularz a my w godzinach otwarcia biura skontaktujemy się z tobą i potwierdzimy zamówienie.

Dane osoby wręczającej

Odbiór Vouchera (zaznacz jedną z opcji):

Dane osoby otrzymującej

* Pole nieobowiązkowe
Wysłanie tego formularza nie zobowiązuje do dokonania żadnych płatności. Po wysłaniu formularza nasza konsultantka skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia. Wówczas w celu realizacji zamówienia konieczna będzie wpłata za cały kurs. Po zaksięgowaniu wpłaty i przygotowaniu Vouchera otrzymasz maila potwierdzającego gotowość do odbioru. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny (e-mail) w celu potwierdzenia zamówienia i ustalenia szczegółów.

Powiększ swój prezent o Tort Quattro

Tort urodzinowy na specjalne zamówienie.

Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły