Innowacyjna budowa Systemu SPS

Każdy preferuje inne metody zdobywania wiedzy. Dla jednych będzie to tradycyjny podręcznik, dla innych multimedialny i interaktywny program, jeszcze inni najwięcej wyniosą z sali wykładowej. System SPS daje możliwość przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy w sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Szkolenie zintegrowane daje najlepsze rezultaty.

Podręcznik

Wykłady

Trasy egzaminacyjne

System SPS gwarantuje korzyści

Szybkość

Wiedza dociera do Ciebie trzema kanałami: podręcznik multimedialny, wykłady, e-learning. Dzięki ich spójności szybko i trwale przyswoisz teorię.

Łatwość

Dzięki identycznemu układowi informacji oraz spójnej szacie graficznej we wszystkich kanałach przekazu wiedzy łatwo powtórzysz każdą lekcję i znajdziesz potrzebne informacje.

Przyjemność

Nauka będzie przyjemna - animacje, czytelne grafiki i interaktywność pomogą w rozumieniu treści i nie pozwolą Ci się nudzić.

Efektywność

Tak przekazana wiedza zostanie z Tobą na długo. Dzięki temu osiągniesz nie tylko lepsze wyniki na egzaminie, ale także na drodze już po zdobyciu prawa jazdy.

Skuteczny sposób prowadzenia części teoretycznej kursu

Każda lekcja w ramach kursu w systemie SPS została przygotowana zgodnie z wypracowanym schematem, który gwarantuje słuchaczom największą efektywność nauki:

1. Konkretny plan tematów do omówienia.
2. Przedstawienie treści głównej w formie teorii opartej na praktycznych przykładach.
3. Zastosowanie omówionej treści w ćwiczeniu w odniesieniu do pytań egzaminacyjnych.
4. Podsumowanie treści – uporządkowanie uzyskanej wiedzy.
5. Powtórzenie wiadomości w domu przy wykorzystaniu podręcznika szkoleniowego zintegrowanego z pokazem multimedialnym.

Innowacyjny Multimedialny Podręcznik Kursanta - integralny element systemu SPS

Podręcznik Kursanta SPS został opracowany specjalnie z myślą o upodobaniach i preferencjach współczesnych kursantów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii połączyliśmy tradycyjną naukę z podręcznika z nowoczesnymi formami multimedialnymi, do których przyzwyczajeni są kursanci.

Pierwszy i jedyny taki podręcznik na rynku. Oto co go wyróżnia:

• Można sprawdzać swoją wiedzę w trakcie czytania, na pytaniach w formie egzaminu państwowego
  • Opisywane sytuacje drogowe można obejrzeć na animacjach i filmach wideo
  • Przejrzysty układ tematów ułatwia zarówno kursantowi jak i wykładowcy stopniowe i płynne poznawanie materiału
  • Język i szata graficzna podręcznika spójne z wykładami i e-learningiem, co pozwala na łatwiejszy odbiór i skuteczniejszą naukę przepisów

Czytasz z podręcznika a na smartfonie oglądasz animacje, video, grafiki 3D oraz pytania egzaminacyjne. Zobacz jak to działa.

1. Pobierz i uruchom darmową aplikację TAP2C (Google Play oraz AppStore).
2. Uruchom na swoim urządzeniu aplikacje TAP2C i zeskanuj pasek z kategorią, znajdujący się na froncie okładki.
3. Znajdź zdjęcia i grafiki oznaczone odpowiednimi ikonami.
4. Przystaw smartfon z otwartą aplikacją TAP2C do obrazy w podręczniku.
5. Film, grafika 3D lub pytanie egzaminacyjne odtworzy się automatycznie.

Sprawdź również instrukcje video: https://www.youtube.com/watch?v=LimjQB2hfRI

Testy z pytaniami egzaminacyjnymi (DVD lub wersja online)

Kompletny zbiór testów na państwowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy jest nieodłącznym elementem zestawu z Podręcznikiem Kursanta SPS – Gratis dla Kursantów Quattro.

Otrzymujesz dostęp do platformy z oficjalną i aktualną bazą pytań egzaminacyjnych oraz ze specjalnie przygotowanym modułem do nauki z systemem symulacji egzaminu.

• Baza zawiera 100% aktualnych pytań opublikowanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.
  • Możliwość precyzyjnego przygotowania do teoretycznego egzaminu państwowego dzięki możliwości rozwiązywania dokładnie tych samych testów, na jakie natrafisz podczas egzaminu państwowego.
  • Dostępne dwa sposoby korzystania:
    • Symulacja egzaminu państwowego: generując losowo zestawy egzaminacyjne (32 pytania)
    • Moduł do nauki: rozwiązując testy wg tematów i zagadnień (np. zachowania na skrzyżowaniach)
  • Opcja śledzenia postępów w nauce.
  • Przejrzysty podział na kategorie tematyczne w module do nauki.
Sprawdź wersję demo - wykonaj test próbny

e-learning

Nie masz możliwości uczestniczenia w wykładach?
Prowadzisz bardzo aktywny tryb życia? Terminy wykładów pokrywają się z pracą lub innym zaplanowanymi zajęciami?
W Quattro masz możliwość skorzystania z e-lerningowej formy szkolenia, dzięki której nie musisz chodzić na wykłady.

Poznaj promocję i dowiedz się więcej o e-learningu