W Quattro sukcesy odnosimy zespołowo

Dołącz do grona zawodowców i pracuj w miłej atmosferze.

Dlaczego w Quattro pracuje się przyjemnie?

Kochamy swoją pracę i dbamy o miłą atmosferę.
Pracujemy zespołowo i zawsze z pasją.
Troszczymy się o wszystkich kursantów zawsze podchodząc do nich z szacunkiem.

Pozytywna atmosfera w naszym zespole to w Quattro codzienność.

Nie wyobrażamy sobie prowadzenia zajęć szkoleniowych w atmosferze innej niż partnerska, miła i przyjazna. W Quattro każdy instruktor wkłada w swoją pracę pasję, serce i zaangażowanie. Tworzymy zgrane i mocne zespoły i ta siła jest głównym motorem napędowym naszych sukcesów. Każdy z nas jest zawodowym szkoleniowcem a w pracy jesteśmy dla siebie kolegami i przyjaciółmi. Wszystkich nowych instruktorów przyjmujemy zawsze z otwartymi ramionami. Czas aklimatyzacji w zespole jest bardzo krótki i trwa nie więcej niż tydzień. Każdy nowy instruktor otrzymuje szkolenie wdrożeniowe przeprowadzane przez Menedżera, dzięki czemu od pierwszego dnia czuje się pewnie również pod względem organizacji.

Poznaj Zespół Instruktorów Quattro

Jak stać się instruktorem Quattro?

Zacznij od wysłania CV na adres:

Żeby dołączyć do kadry instruktorów Quattro, trzeba przejść dwuetapowy proces rekrutacji: selekcja CV i rozmowa kwalifikacyjna.

Zadbaj o to, aby CV było czytelne i zawierało wszystkie niezbędne informacje (wyksztalcenie, doświadczenie zawodowe, Od kiedy posiadasz uprawnienia instruktorskie, twoje atuty, dane kontaktowe). Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzana jest przez Menedżera i trwa 45 do 60 minut. Jeśli przejdziesz pozytywnie oba etapy rekrutacji, zostaniesz zatrudniony na okres próbny. W tym czasie będziemy mogli ocenić Twój potencjał pod względem umiejętności szkoleniowych oraz pracy zespołowej. Nasze statystyki wskazują, że ponad 95% instruktorów przechodzi ten etap pozytywnie i zostaje z nami na długo.

Dzięki stabilnej i mocnej pozycji na rynku zapewniamy naszym instruktorom prace przez cały rok a nie tylko w sezonie letnim, kiedy ruch w branży jest wzmożony. Zapewniamy gwarancje pracy w mocnym i zgranym zespole na atrakcyjnych warunkach współpracy. Doświadczenie w pracy instruktora jest mile widziane, ale nie jest konieczne. Już niejednokrotnie okazywało się, że instruktorzy bez dużego doświadczenia za to z wielką pasją, osiągali szybkie sukcesy zdobywając popularność wśród swoich kursantów. Jeśli jesteś świeżo upieczonym instruktorem - nie martw się, pomożemy Ci nabra pewności i rozwiną skrzydła.

Wywiad z Marcinem Dudzikiem

instruktorem nauki jazdy z Quattro.

Dlaczego aplikowałeś na Instruktora nauki jazdy w Quattro?

Hm....To było tak. Pewnego sobotniego poranka zaparkowałem pojazd na pewnym parkingu. Siedząc w środku zauważyłem pojazd do nauki jazdy, który próbował zaparkować koło mnie. Była to L-ka Quattro, kolorowy, czysty i zadbany Mitsubishi Colt, w którym siedziała kursantka. Była uśmiechnięta i jak można było się domyśleć zadowolona z przebiegu szkolenia. Instruktor bardzo dokładnie tłumaczył manewr parkowania i mimo "obaw" o mój samochód :-) pojazd nauki jazdy został ustawiony w miejscu parkingowym perfekcyjnie... i wtedy pomyślałem, że ja też tak chcę... właśnie w Quattro.Jak wyglądały Twoje początki w Quattro?

Mówią, że początki bywają trudne. W moim przypadku było zupełnie inaczej. Koleżanki w biurze bardzo dokładnie zapoznały mnie z organizacją pracy, koledzy instruktorzy natomiast dali kluczowe wskazówki niezbędne do profesjonalnego prowadzenia szkolenia kandydatów na kierowców. Dodam, że z niektórymi z nich do dziś spotykam się i omawiam oraz analizuję różne sytuacje drogowe. Jak zostałeś przywitany przez Zespół Quattro?

Tak jak już wcześniej wspomniałem, od początku mogłem liczyć na pomoc osób które już w Quattro pracowały. Bardzo szybko polubiliśmy się i do dziś tak jest. Bardzo miło wspominam pierwszy dzień pracy, kiedy wszedłem do biura ośrodka - uśmiechnąłem się i powiedziałem: "Dzień dobry, ja tu chyba pracuję" a koleżanki odpowiedziały: "Bardzo się cieszymy - witamy w zespole”.Co najbardziej cenisz w pracy w Quattro?

Quattro to pełny profesjonalizm. Najbardziej jednak cenię to , że zawsze mogłem na nich liczyć... Świetni instruktorzy, którzy zawsze służą pomocą, koleżanki z biura obsługi klienta, z którymi od początku nadawaliśmy na tych samych falach, a także "kierownictwo", które w razie kłopotów wyciąga pomocną dłoń, ale też docenia wysiłek jaki wkładamy w szkolenie naszych kursantów.Dlaczego ważna jest dla Ciebie praca w zgranym zespole i jak to wygląda w Quattro?

Praca Zespołowa to kluczowy aspekt efwktywnych działań każdego dobrego zespołu. Takim z pewnościa jest zespół Quattro. Każdy sie wspiera nawzajem. Nie ma sytuacji, w której ktoß odmówiłbym pomocy drugiemu. Przez to atmosfera w Quattro jest wspaniała a to oczywiście udziela sie kursantom na szkoleniu :) Jesteśmy już podobno z tego znani :)Czy poleciłbyś Quattro instruktorom nauki jazdy?

Tak jak najbardziej. Instruktorzy bez doświadczenia będą mogli się tu nauczyć wszystkiego co niezbędne do przeprowadzenia szkoleń teoretycznych i praktycznych.  Natomiast instruktorzy ze stażem będą mogli dowiedzieć się jak robić to lepiej... znacznie lepiej. Praca w Quattro sprawi im przyjemność bo oprócz cennej wiedzy jaką tu zdobędą poznają też świetnych ludzi , którzy na prawdę są wyjątkowi :-)Zespół Quattro to nie tylko instruktorzy

Instruktorzy Quattro tworzą trzon zespołu, ale w jego skład wchodzą również Menedżerowie, Konsultantki z biura obsługi klienta czy Ratownicy Medyczni.

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy co pewien czas pojawiają się oferty pracy na powyższe stanowiska. Podobnie jak w przypadku instruktorów przeprowadzamy kilkuetapowa rekrutację. Każdy nowy pracownik może liczyć na pełną opiekę w trakcie okresu wdrożeniowego. Organizujemy szkolenia dla pracowników, które stale podnoszą ich kompetencje i pozwalają na dynamiczny rozwój.
Zadzwoń do naszego biura obsługi klienta, poproś o rozmowę z Menedżerem i dowiedz się czy w danym momencie prowadzona jest rekrutacja na interesujące cię stanowisko.również pod względem organizacji.

Przejdź do kontaktu