Klient jest zawsze najważniejszy

Biuro Obsługi Klienta stworzone dla Twojego komfortu.

Standard Quattro oznacza gwarancję zawsze miłej, pogodnej i kulturalnej obsługi klienta.

To dla nas bardzo ważne, aby nasi kursanci czuli się w naszej szkole komfortowo.

W trakcie całego kursu będziesz współpracował z konsultantkami biura obsługi klienta. Zadbają one o sprawny przebieg kursu i wzorową komunikację między Tobą a szkołą. Są to osoby, na które możesz liczyć w stu procentach, do których możesz zwrócić się z wszelkimi pytaniami.

Dowiedz się więcej o Gwarancji Quattro

Nasze biuro działa w myśl dziesięciu najważniejszych reguł najwyższej jakości obsługi klienta:

Klient jest zawsze najważniejszy

To pierwsza i najważniejsza reguła, jaka rządzi obsługą klienta we wszystkich profesjonalnych firmach. To właśnie klient znajduje się w centrum uwagi. Dzięki temu nasi kursanci zawsze mogą liczyć na indywidualne traktowanie.

Jesteśmy zawsze blisko

Dzięki temu nasi kursanci mogą liczyć na szybką reakcję. Nasze biuro obsługi klienta jest do dyspozycji przez 8 godzin i 24 godziny na dobę online przy użyciu prostych formularzy kontaktowych.

Uważnie słuchamy

Co pozwala nam na pełne zrozumienie twoich potrzeb, dokładne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki tej umiejętności realizacja kursu idzie sprawnie i zgodnie z planem.

Jesteśmy cierpliwi i wyrozumiali

Dzięki temu nasz kontakt z klientem gwarantuje spokój, najwyższą kulturę i pełne zrozumienie.

Staramy się postawić na twoim miejscu

Dzięki czemu prawdopodobieństwo pełnego zrozumienia jest bardzo wysokiezgodnie z planem.

Przejrzysta komunikacja

Staramy się aby sposób naszej komunikacji był klarowny i jasny dla każdego. Jest to szczególnie ważne na etapie ustalania terminów zajęć szkoleniowych.

Zawsze dotrzymujemy obietnic

Dzięki systemowi organizacyjnemu jaki na przestrzeni wielu lat działalności udało nam się wypracować, z dużą pewnością możemy wziąć odpowiedzialność za każde słowo co sprawia, że zawsze można na nas polegać.

Jesteśmy kompetentni

Naszym celem jest realizowanie najwyższej jakości kursów nauki jazdy. Wiemy jak ten cel osiągać, mamy własne, wypracowane pomysły na sukces a dodatkowo stale się rozwijamy.

Trzymamy najwyższy poziom

Nigdy nie spoczywamy na laurach, zawsze się rozwijamy co nie pozwala nam nigdy stanąć w miejscu.

Zawsze robimy więcej

– mówi się, że klient powinien dostać to za co płaci. My robimy więcej.