Witaj w Quattro
wybierz swoje miasto

Blog Szkoły Jazdy Quattro
  Najważniejsze wydarzenia z zakresu:
  Nauka Jazdy i Prawo Jazdy Kraków i Nowy Sącz

Quattro ponownie najlepsze w nauce teorii i praktyki! Wyniki zdawalności na prawo jazdy za 3 kwartał 2017.

Quattro znowu zgarnia wszystkie trofea, dokładnie tak jak w 1 kwartale 2017. Z teorii wygrywa z wynikiem 64,4% i wyprzedza Atut o 1,1% i Hejmeja o 7,9%.  Z praktyki miażdży Hejmeja aż o 5,8% i Atut o 7,6%. MORD Nowy Sącz opublikował swoje wyniki zdawalności za okres pierwszego półrocza 2017. Quattro jest od niego lepsze średnio o 9%. Dowodzi to jak daleko szkoła ta zostawia za plecami inne w tej kwestii. To przepaść, która już od lat wyróżnia Quattro. W tym świetle warto zastanowić się na ile warto postawić na szkoły takie jak Quattro, w których kursy są droższe, ale zapewniają skuteczną naukę w fajnej atmosferze z gwarancją świetnych wyników, oszczędności czasu i braku dodatkowych wydatków na egzaminy poprawkowe. Jak wybierać z głową?

czytaj dalej2017-12-01 01:21:25Quattro Sp. z o.o.

Quattro najlepsze z praktyki! Jaka jest zdawalność egzaminów na prawo jazdy za 2 kwartał 2017?

Quattro ponownie na szczycie rankingu zdawalności szkół nauki jazdy. W 1 kwartale zgarnęliśmy oba najwyższe miejsca na podium. Quattro ponownie na podium, tak od lat i nie zanosi się na zmiany. Z praktyki deklasujemy konkurencję - 1 MIEJSCE wyprzedzając aż o 8,5% szkołę Hejmeja i ponad 10% Atut. W poprzednim kwartale też wygraliśmy, lecz przewaga nie była tak duża (3%). Z teorii w poprzednim kwartale byliśmy również pierwsi. Teraz jesteśmy na 2 miejscu ze zdawalnością wciąż większą od 50% (54,29%). MORD opublikował swoje wyniki zdawalności za okres pierwszego półrocza 2017. Quattro jest lepsze średnio o 10%. Wskazują one jak daleko wyprzedzamy średnią zdawalność wszystkich szkół jazdy z tego regionu. To przepaść, która już od lat wyróżnia Quattro

czytaj dalej2017-11-04 12:03:39Quattro Sp. z o.o.

Czy Quattro spełnia oczekiwania kursantów? Ankieta satysfakcji klienta - wyniki za 1 półrocze 2017r. (#2)

Ostatnio publikowałem wyniki ankiet za cały rok 2016, teraz prezentuję za półrocze - pierwsze z 2017. Te wyniki porównałem do tych z poprzedniego półrocza, co jest bardziej miarodajne. Z tego co mi wiadomo Quattro jest pierwszą szkołą jazdy w Polsce, która takie wyniki publikuje na swojej oficjalnej stronie. Wyniki są ciekawe i warto je poznać przed wyborem szkoły jazdy. Polecam również dwa ostatnie artykuły w których poruszałem temat tabu w branży szkolenia kierowców: #1Dlaczego nie prowadzi się ankiet? #2 Jak wdrożyć ankietę? Uważam, że klient powinien mieć możliwość wypowiedzenia się i wskazania firmie co można w niej ulepszyć. W ten sposób branża szkolenia kierowców stawje się bardziej profesjonalna przez co mocniejsza i bardziej poważana. 

czytaj dalej2017-10-26 19:02:42Quattro Sp. z o.o.

Jak w 10 krokach wdrożyć Ankietę Satysfakcji Klienta w szkole jazdy?

10 kroków w zupełności wystarczy, aby bez problemu wdrożyć i regularnie prowadzić profesjonalną ankietę satysfakcji klienta w swojej szkole jazdy. Oczywiście trzeba mieć co wdrażać. Najpierw układasz pytania, potem dobierasz system odpowiedzi a na końcu dobierasz szatę graficzną. Wówczas przechodzisz do procesu przeprowadzania ankiet wśród swoich kursantów. Musisz dobrać najlepszy moment by kursanci nie odmawiali. Musisz wiedzieć jak generować raporty okresowe a potem je analizować. Musisz znaleźć czas na przekazanie wniosków swojej kadrze. Na końcu musisz uzbroić się w cierpliwość, bo na wyniki trzeba czekać. Gwarantuję Ci, że jak dobrze wykonasz swoje zadanie, to Twoja szkoła jazdy będzie rozwijać się coraz szybciej przyciągając do siebie nowych kursantów.

czytaj dalej2017-10-09 13:34:07Quattro Sp. z o.o.

10 powodów dla których szkoły jazdy nie przeprowadzają ankiet satysfakcji klienta

Czy w polskich szkołach jazdy niechęć do badania opinii swoich kursantów jest standardem? Na to niestety wskazuje badanie jakie przeprowadziłem. Dlaczego tak jest? Postarałem się odnaleźć 10 głównych powodów, dla których szkoły jazdy nie chcą wykorzystać popularnego narzędzia do prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ankieta jest czymś najprostszym co można zrobić. Opracowanie własnej ankiety nie jest trudne. Przeprowadzanie tego wymaga konsekwencji. Jednak czy nie warto poświęcić temu czas aby uzyskać kluczowe informacje, dzięki którym rozwija się firmę? W Polsce najwidoczniej nie warto. Poznajcie powody a może uda mi się otworzyć oczy przynajmniej niektórym szkołom jazdy i zachęcić do robienia tego.

czytaj dalej2017-10-02 18:36:13Quattro Sp. z o.o.

Obsługa ważnych funkcji i ustawień nie tylko na egzaminie na prawo jazdy (Kia Rio)

Wyciągnij maxa ze swojego auta. Korzystaj ze jego wszystkich funkcji. Zwiększaj bezpieczeństwo dzięki systemom, które obecnie każdy pojazd musi mieć. Zwiększ komfort podróży sobie i pasażerom. Warto wiedzieć co kryje się w samochodzie, abyś miał świadomość z czego korzystasz i nie marnował potencjału swojego auta. Jeśli zamierzasz kupić pojazd warto abyś od razu upewnił się czy Twoje wymarzone auto posiadać będzie wszystkie ważne funkcje. Jeśli już jesteś kierowcą to pewnie coś już na ten temat wiesz. Jeśli jeszcze nie to warto się z tym zapoznać już na etapie szkolenia. Na egzaminie na prawo jazdy możesz dodatkowo zabłyszczeć pokazując dodatkową wiedzę na temat korzystania z pojazdu w sposób zwiększający bezpieczeństwo.

czytaj dalej2017-08-21 12:56:01Quattro Sp. z o.o.

Profesjonalna Szkoła Jazdy Quattro

Specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów nauki jazdy na prawo jazdy kategorii B.

Quattro to szkoła jazdy budowana od podstaw na trwałych i mocnych wartościach. Z roku na rok rozwijamy standardy działań zarówno edukacyjnych jak i organizacyjnych. Utrzymujemy stały rozwój jakości realizowanych przez nas kursów na prawo jazdy. Nasze oddziały: Kraków i Nowy Sącz dostępne są w łatwy sposób ze wzgledu na lokalizacjie biur szkoły jazdy w centrum miasta.
Dowiedz się dlaczego kursanci wybierają właśnie nas >

Do szkolenia podchodzimy z pasją a prawo jazdy kraków oraz szkoła jazdy kraków i nowy sącz to nasze życie.

Naszą pracę wykonujemy z przyjemnością. To przenosi się na atmosferę, która panuje w naszej szkole. Kursanci to widzą, chwalą i doceniają. Nauka jazdy Kraków i Nowy Sącz to nasza fantastyczna codzienność.

Skuteczny system szkolenia kandydatów na kierowców wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat doświadczeń. Nasz styl edukacji konsekwentnie realizujemy i rozwijamy. System szkolenia to przede wszystkim dobrze przygotowany plan nauki rozpoczynający się od zajęć teoretycznych, doboru najlepszych materiałów szkoleniowych w postaci podręcznika, płyty CD lub wersji mobilnej z modułem do nauki oraz ćwiczenia testów na podstawie dostępnej bazy pytań egzaminacyjnych.

Każdy może być kierowcą. Jednak tempo rozwoju umiejętności prowadzenia pojazdu zależy od indywidualnych predyspozycji kandydata na kierowcę i optymalnego doboru cyklu i technik szkolenia. Newralgicznym etapem procesu szkoleniowego jest najczęściej indywidualne opracowanie planu całego szkolenia dla kursanta. Dzięki dużemu doświadczeniu, pełnemu zaangażowaniu i odpowiedniemu wyczuciu przy wprowadzaniu kursanta na wyższe poziomy trudności, możliwe jest przeprowadzenie go przez kurs gładko i bez większego napięcia czy stresu. Poznaj system szkolenia SPS Quattro

Również odpowiednio sterowany czas i częstotliwość zajęć w odniesieniu do poziomu kursanta są niezwykle istotne dla jego prawidłowego rozwoju. Wszystkie decyzje dotyczące procesu szkolenia na kierowcę podejmowane są przy udziale instruktora prowadzącego. Szkolenie może prowadzić kilku instruktorów, ale ostatecznie decyzja o zakończeniu kursu i możliwości podejścia do egzaminu państwowego należy do instruktora prowadzącego. Poznaj tajniki jazd szkoleniowych w Quattro

Instruktorzy w Quattro przechodzą złożony proces rekrutacji. Rozpoczyna się on od szczegółowej selekcji CV i kończy na niełatwej rozmowie kwalifikacyjnej. Na tej rozmowie dokładnie badane są umiejętności instruktorskie, wiedza z zakresu kodeksu ruchu drogowego, predyspozycje do bycia wzorowym pedagogiem. Kandydat na instruktora nauki jazdy w Quattro musi cechować się wysoką kulturą osobistą, otwartym i przyjaznym usposobieniem, poczuciem humoru a także żelazną cierpliwością. Kandydatów spełniających powyższe kryteria jest niewielu, ale tylko oni mają szanse dołączyć do naszego zespołu. Dowiedz się więcej o warunkach pracy w Quattro

W naszej szkole instruktorzy nauki jazdy pracują zespołowo. Polega to przede wszystkim na właściwej komunikacji między nimi. Instruktorzy przekazują sobie wnioski z prowadzonych szkoleń, wymieniają opiniami na temat różnych zdarzeń, przypadków szkoleniowych, rozwiązań komunikacyjnych w ruchu drogowym, skomplikowanych sytuacji, które napotykają w ruchu drogowym. Kursanci szkoleni są średnio przez dwóch instruktorów i trudno wyobrazić sobie sprawny i w pełni efektywny przebieg szkolenia bez właściwej komunikacji. Instruktorzy zazwyczaj informują się o poziomie na jakim znajduje się dany kursant, o jego postępach oraz ewentualnych trudnościach, na które trzeba zwracać szczególną uwagę. Pozwala im to na dopasowanie najlepszej postawy wobec kursanta oraz wyznaczanie trafnych zadań i celów na następujące godziny szkolenia. Zobacz profile wszystkich instruktorów Quattro W ten sposób naszym instruktorom udaje się doprowadzać zdecydowaną większość naszych kursantów do zdanego pozytywnie egzaminu wewnętrznego już po wymaganych przez prawo 30 godzinach jazd szkoleniowych. Sprawdź dlaczego tak ważny jest egzamin wewnętrzny

W ramach rozwoju umiejętności naszych instruktorów prowadzone są przez Kierownika Ośrodka jazdy obserwacyjne. W trakcie tych obserwacji instruktor poddawany jest szczegółowej ocenie. Badamy wszystkie aspekty dotyczące prawidłowego sposobu prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy. Aspekty te wywodzą się z czterech fundamentalnych działów:
- technika szkolenia,
- rozwój wyobraźni i kultury jazdy kierowcy,
- kontakt z kursantem,
- cechy charakteru typowe dla wzorowego instruktora.

Interesują nas przede wszystkim jakość i częstotliwość komentarzy, umiejętność reakcji na błędy kursanta, kreatywne obrazowanie źródła błędów, optymalne balansowanie między krytyką i pochwałą, odpowiedni akcent na ecodriving, bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Z działu dotyczącego rozwoju wyobraźni i kultury zwracamy szczególną uwagę na intensywność stymulacji rozwoju w tym aspekcie poprzez prawidłowe obrazowanie potencjalnych sytuacji na drodze, uświadamianie zjawiska zasady ograniczonego zaufania, również powszechnego w Polsce zjawiska szerokiej nadinterpretacji prawa o ruchu drogowym oraz sporej niewiedzy w tym temacie. W kwestii kontaktu z kursantem badamy umiejętność kontaktu zarówno werbalnego jak i nie werbalnego, właściwego tonu głosu, sposobu wydawania komend instruktorskich (np. w jakim kierunku jechać). Badamy również umiejętne poruszanie się miedzy tematami szkoleniowymi a pozostałymi, co jak się okazuje ma wielki wpływ na ogólną atmosferę w trakcie szkolenia i procentuje świetnymi jego wynikami. Badając charakter instruktora nauki jazdy zwracamy uwagę na kulturę osobistą, charyzmę, elokwencję, cierpliwość, poczucie humoru, pasję i zaangażowanie oraz umiejętność wzbudzania autorytetu. Poznaj wyniki ankiet satysfakcji klienta, które powiedzą Ci co konkretnie kursanci mówią o swoich instruktorach prowadzących i wykładowcach oraz innych aspektach związanych z działalnością ośrodka szkolenia kieowców.

Nasi Menedżerowie i Kierownicy pracują z naszymi instruktorami, wspólnie osiągając wspaniałe wyniki, do których należą przede wszystkim:

- wysoka zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy Poznaj szczegółowe wyniki zdawalności Quattro 
- niezwykle cenne opinie naszych kursantów, publikowane i zatwierdzane ich profilami na Facebooku Poznaj opinie naszych kursantów na temat Quattro
- wysoka rozpoznawalność naszej szkoły jazdy w Krakowie i Nowym Sączu.

Jako jedyna jednostka tego typu posiada duże oddziały w tych miastach. Cieszymy się na wieść o stale rosnącej liczbie kursantów. Takie wyniki osiągamy dzięki wielu czynnikom. Sprawdź dokładnie dlaczego nasi kursanci nam ufają i nas wybierają

Jazdy doszkalające Kraków i Nowy Sącz - to kolejny element z którego znane jest Quattro. Wybierają nas kursanci do zrealizowania jazd doszkalających, znanych tez z prostszej nazwy: jazdy dodatkowe Kraków czy Nowy Sącz. Jazdy te służą najcześciej bezpośredniemu przygotowaniu do zaliczenia egzaminu państwowego. Jazdy wykonujemy najczęściej tuż przed samym egzaminem, czasem nawet w dniu samego egzaminu. Jak się okazuje takie podejście do sprawy przynosi wspaniałe rezultaty. Jazdy doszkalające w Krakowie i Nowym Sączu polecamy wszystkim, którzy chcą mieć pewność sukcesu na egzaminie.

Ośrodek szkolenia kierowców Kraków i Nowy Sącz - to złożony organizm, który wymaga sporej uwagi i stałej koncentracji, anielskiej cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Zdawalność szkoły jazdy ostatecznie jest statystycznym wynikiem dobrze zorganizowanej szkoły jazdy oraz umiejętnie dobranego zespołu instruktorów nauki jazdy, pracowników biura obsługi klienta, administracji oraz kadry menedżerów. W Quattro udowadniamy wszelkie tezy postawione powyżej. Cieszymy się, że nasze wysiłki, starania i ciężka praca przynoszą efekty zadowalające nas i przede wszystkich naszych wspaniałych kursantów. 

Pasja i ciężka praca, którą wkładamy w prowadzenie i rozwijanie naszej szkoły pozwala nam spełniać się zawodowo, osiągać sukcesy i realizować marzenia. Cieszymy się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Dokładamy wszelkich starań, aby szkoła jazdy Quattro z roku na rok stawała się coraz lepsza, nowocześniejsza i przyciągała stale szersze rzesze kursantów czy to w Krakowie, Nowym Sączu czy też innych miastach w których charakterystyczne pomarańczowe samochody Quattro się pojawią. Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową, którą stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Zachęcamy również do poznania nas osobiście w naszym biurze obsługi klienta. Pamietaj ze możesz znaleźć nas w mediach społecznościowych:
Facebook Instagram Snapchat YouTube

Najlepsze opinie

wsród kursantów

Prezentujemy najciekawsze opinie
wystawione przez naszych kursantów
- wszystkie potwierdzone przez Facebooka

Quattro Sp. z o.o.4

Polecam z całego serca szkołę nauki jazdy Quattro! Na pierwszym praktycznym egzaminie na prawo jazdy w Krakowie zjadł mnie stres, natomiast drugi, gdy już opanowałam emocje, zdałam bez najmniejszego problemu! I to wszystko dzięki świetnym radom, spokojnemu przekazywaniu wiedzy i profesjonalizmowi Kuby, z którym miałam większość zajęć. Dzięki luźnej atmosferze w aucie, kurs nauki jazdy zamienił się w fajną przygodę. Kasia natomiast, zawsze z uśmiechem na ustach, pomogła dostosować mój zmienny grafik (a byłam dość problematycznym klientem pod tym względem) do jazd z instruktorami. Niestety wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć i czas zdobywać dalsze doświadczenie na własną rękę. Ale na pewno będę polecać Quattro szkołę jazdy Krakow wszystkim moim znajomym, którzy nadal się wahają czy zacząć robić prawo jazdy w Krakowie. Pozdrawiam cieplutko cały zespół Quattro - szkoła jazdy w Krakowie !

Quattro Sp. z o.o.4

Atmosfera podczas całego kursu była wspaniała, zero stresu. Na każde jazdy przychodziłam z uśmiechem na twarzy, najlepszy instruktor to oczywiście Kuba, dzięki, któremu nauczyłam się od podstaw jazdy autem oraz przepisów ruchu drogowego. Wszyscy instruktorzy nauki jazdy, zawsze służyli dobrymi radami, które jak sądzę przydadzą mi się w przyszłości. Na uznanie zasługuje oczywiście Kasia, która jest przesympatyczną osobą, zawsze chętną do pomocy, a przede wszystkim cierpliwą i wyrozumiałą, rozpisała mi jazdy w najdogodniejszych dla mnie godzinach. Na pytanie, jaką szkołę jazdy polecam? Odpowiem Quattro Prawo Jazdy Kraków! Dzięki Wielkie :)

Quattro Sp. z o.o.5

Długo zastanawiałam się nad robieniem prawa jazdy w Krakowie, ale jedna wizyta w Quattro na Karmelickiej w Krakowie, pomogła mi podjąć decyzję. Pani Kasia przesympatyczna, rozwiązała każdy problem. Teoria z Kubą na 6+. Szczerze polecam Anię, Kubę i Karola jako instruktorów nauki jazdy z Krakowa. Genialnym rozwiązaniem było to że w ramach kursu mogłam podzielić jazdy między Kraków a Nowy Sącz gdzie chciałam zdawać egzamin. Instruktorzy z Nowego Sącza też mega profesjonalni, szczególnie polecam Beatę, która jeździła ze mną bezpośrednio przed egzaminem państwowym i udało się!

Quattro Sp. z o.o.4

Długo zastanawiałam się nad prawem jazdy, ale jedna wizyta na Karmelickiej pomogła mi podjąć decyzję. Pani Kasia przesympatyczna, rozwiązała każdy problem. Teoria z Kubą na 6+. Szczerze polecam Anię, Kubę i Karola jako instruktorów nauki jazdy z Krakowa. Genialnym rozwiązaniem było to że w ramach kursu mogłam podzielić naukę jazdy między Kraków a Nowy Sącz gdzie chciałam zdawać egzamin państwowy na prawo jazdy. Instruktorzy nauki jazdy z Nowego Sącza też mega profesjonalni, szczególnie polecam Beatę Dobrowolską, która jeździła ze mną bezpośrednio przed egzaminem i udało się!

Quattro Sp. z o.o.5

Jakub to bardzo dobry instruktor nauki jazdy, miły zawszę można się z nim pośmiać. Dał radę nauczyć osobę, która nie miała zielonego pojęcia o ruchu drogowym i prowadzeniu samochodu. Da radę nauczyć i Ciebie! A także specjalne podziękowania dla Pani Kasi, która bez problemowo rozpisała mi jazdy i wszystko wyjaśniła z uśmiechem na twarzy. Quattro Szkola Jazdy z tymi ludźmi to prawdziwa nauka jazdy nawet w Krakowie z tramwajami 

Quattro Sp. z o.o.4

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do nauki jazdy w Krakowie ! Jedyne co mnie zaskoczyło na egzaminie na Prawo Jazdy Kraków, to sztywny egzaminator z ośrodka egzaminacyjnego (MORD Kraków), bo po 30 godzinach nauka jazdy w Krakowie z Quattro nie sądziłem, że jazda samochodem może być taka nudna. Polecam: kurs nauki na Prawo Jazdy Kraków – tylko w Quattro Kraków!!!