Witaj w Quattro
wybierz swoje miasto

Blog Szkoły Jazdy Quattro
  Najważniejsze wydarzenia z zakresu:
  Nauka Jazdy i Prawo Jazdy Kraków i Nowy Sącz

Siedem argumentów dlaczego kobiety i mamy powinny robić kurs na prawo jazdy

Umiejętność prowadzenia pojazdu jest dla każdej mamy bardzo ważna. Kiedyś ta opcja była bardzo ograniczona bo niewiele mam miało prawo jazdy. Wynikało to z innej mentalności ale również ze znacznie mniejszej ilości samochodów. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych w Polsce powszechnie uznawano, że kobiety raczej nie powinny prowadzić samochodu. Ta czynność należy do mężczyzn i tyle – tak się utarło. Na szczęście sporo się zmieniło. Obecnie coraz więcej mam, ale również wszystkich kobiet robi kurs na prawo jazdy w Polsce. Dlaczego tak jest? Dlaczego warto wybrać dobrą szkołę jazdy i zrobić solidny kurs nauki jazdy? Dlaczego warto skorzystać z jazd odświeżających w szkole jazdy pod okiem instruktora nauki jazdy?

czytaj dalej2017-05-26 19:19:13Quattro Sp. z o.o.

Czy Suzuki Baleno sprzyja szkoleniu na kursach nauki jazdy? | Recenzja

Od października 2016 w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu po 7 latach pojazd egzaminacyjny Mitsubishi Colt został zamieniony na Suzuki Baleno. Na tym pojeździe jeszcze przez najbliższe 4 lata będą odbywały się tam egzaminy na prawo jazdy kategorii B. Po półrocznych testach udało nam się ten pojazd zrecenzować. Przedstawiamy niezależne opinie dwóch instruktorów Quattro w Nowym Sączu, Jurka Fedewicza i Bartka Wiśniewskiego oraz właściciela tej szkoły jazdy Marka Kasprzyka. Opinie na temat tego pojazdu są zbliżone. Pozostaje pytanie: jaka jest jego usterkowość? Testowane pojazdy zostały zakupione w salonie Suzuki jesienią 2016r. Ich przebiegi to około 20 tys. km. Za kolejne 20 tys. km będziemy wiedzieć więcej.

czytaj dalej2017-05-20 18:23:34Quattro Sp. z o.o.

Quattro najlepsze z teorii i praktyki! Zdawalność egzaminów na prawo jazdy za 1 kwartał 2017

Po raz pierwszy w Nowym Sączu opublikowano wyniki zdawalności ze wszystkich podejść do egzaminów na prawo jazdy a nie tylko za pierwszym. Ponadto zaprezentowano wyniki kwartalne a nie półroczne jak to miało miejsce przez ostatnie 4 lata. Wyniki podzielono na 4 grupy bazując na ilości podejść do egzaminu. Szkoła Jazdy Quattro od lat znajduje się w grupie największych szkół jazdy i ponownie w ścisłej czołówce. Tym razem Quattro deklasuje konkurencję i zgarnia oba pierwsze miejsca także może się poszczyć najwyższą zdawalnością zarówno z teorii jak i praktyki. Jest to nie lada wyczyn, zwłaszcza że spod jej skrzydeł wychodzi kilka razy więcej absolwentów niż z mniejszych szkół a procent zdawalności jest naprawdę wysoki.

czytaj dalej2017-05-14 13:41:35Quattro Sp. z o.o.

Jak rozpoznać niedzielnego kierowcę zanim Cię zaskoczy?

Szkoły jazdy, które uczą jazdy na pamięć, wyrabiają w kursancie bardzo złe nawyki, nie uczą dobrych postaw, elastyczności w podejściu do ruchu drogowego, wyobraźni oraz zdolności do bezpiecznych reakcji. Taki właśnie jest niedzielny kierowca. On nigdy nie jeździ wzorowo. Choć nie do końca czuje się za kierownicą pewnie, nie zdaje sobie sprawy, że to właśnie on jest przysłowiowym niedzielnym kierowcą. W tym artykule, znajdziesz odpowiedź na takie pytania: Po czym rozpoznać niedzielnego kierowcę? Jakie są typowe zachowania niedzielnego kierowcy? Jak zachować się w stosunku do niedzielnego kierowcy w celu zachowania maksimum bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego?

czytaj dalej2017-04-19 10:02:33Quattro Sp. z o.o.

Obsługa Suzuki Baleno. Jak poradzić sobie na egzaminie na prawo jazdy?

Od października 2016 w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu egzaminy państwowe na prawo jazdy kategorii B przeprowadzane są na Suzuki Baleno. Obsługa tego pojazdu nie jest skomplikowana, ponieważ elementy które trzeba wskazać ułożone są standardowo dla tej klasy pojazdów. Warto jednak zapoznać się z budową tego pojazdu, aby bez stresu pokonać pierwsze wyzwania egzaminu. Powinieneś umieć wskazać gdzie i przy użyciu jakich przyrządów lub wskaźników sprawdza się poziom odpowiednich płynów w pojeździe. Musisz znać nazwy świateł zewnętrznych i umieć je sprawdzić. Grafiki, które prezentujemy obrazują to najlepiej.

czytaj dalej2017-05-22 11:11:37Quattro Sp. z o.o.

Co warto mieć w bagażniku oprócz tego co trzeba?

Bagażnik auta to zwykle bardzo pojemne miejsce, które na pierwszy rzut oka w cale może się takie nie wydawać. Najważniejsze, aby niezależnie od tego co przewozimy, robić to bezpiecznie oraz być  przygotowanym na wszystkie… no może na większość sytuacji drogowych i nie tylko. Pomysły tu opisane oparte są na doświadczeniach własnych oraz tych nabytych w trakcie realizacji kursów na prawo jazdy w Krakowie i Nowym Sączu. Pojazdy szkoły jazdy są intensywnie eksploatowane, średnio po 12 godzin dziennie w trybie 6 dni na tydzień, przez większość część roku. Taka intensywność narzuca nam konieczność doskonałego przygotowania, aby kurs nauki jazdy przebiegał komfortowo, bezpiecznie i bez zakłóceń. 

czytaj dalej2017-03-23 07:19:37Quattro Sp. z o.o.

Profesjonalna Szkoła Jazdy Quattro

Specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów nauki jazdy na prawo jazdy kategorii B.

Quattro to szkoła jazdy budowana od podstaw na trwałych i mocnych wartościach. Z roku na rok rozwijamy standardy działań zarówno edukacyjnych jak i organizacyjnych. Utrzymujemy stały rozwój jakości realizowanych przez nas kursów na prawo jazdy. Nasze oddziały: Kraków i Nowy Sącz dostępne są w łatwy sposób ze wzgledu na lokalizacjie biur szkoły jazdy w centrum miasta.
Dowiedz się dlaczego kursanci wybierają właśnie nas >

Do szkolenia podchodzimy z pasją a prawo jazdy kraków oraz szkoła jazdy kraków i nowy sącz to nasze życie.

Naszą pracę wykonujemy z przyjemnością. To przenosi się na atmosferę, która panuje w naszej szkole. Kursanci to widzą, chwalą i doceniają. Nauka jazdy Kraków i Nowy Sącz to nasza fantastyczna codzienność.

Skuteczny system szkolenia kandydatów na kierowców wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat doświadczeń. Nasz styl edukacji konsekwentnie realizujemy i rozwijamy. System szkolenia to przede wszystkim dobrze przygotowany plan nauki rozpoczynający się od zajęć teoretycznych, doboru najlepszych materiałów szkoleniowych w postaci podręcznika, płyty CD lub wersji mobilnej z modułem do nauki oraz ćwiczenia testów na podstawie dostępnej bazy pytań egzaminacyjnych.

Każdy może być kierowcą. Jednak tempo rozwoju umiejętności prowadzenia pojazdu zależy od indywidualnych predyspozycji kandydata na kierowcę i optymalnego doboru cyklu i technik szkolenia. Newralgicznym etapem procesu szkoleniowego jest najczęściej indywidualne opracowanie planu całego szkolenia dla kursanta. Dzięki dużemu doświadczeniu, pełnemu zaangażowaniu i odpowiedniemu wyczuciu przy wprowadzaniu kursanta na wyższe poziomy trudności, możliwe jest przeprowadzenie go przez kurs gładko i bez większego napięcia czy stresu. Poznaj system szkolenia SPS Quattro

Również odpowiednio sterowany czas i częstotliwość zajęć w odniesieniu do poziomu kursanta są niezwykle istotne dla jego prawidłowego rozwoju. Wszystkie decyzje dotyczące procesu szkolenia na kierowcę podejmowane są przy udziale instruktora prowadzącego. Szkolenie może prowadzić kilku instruktorów, ale ostatecznie decyzja o zakończeniu kursu i możliwości podejścia do egzaminu państwowego należy do instruktora prowadzącego. Poznaj tajniki jazd szkoleniowych w Quattro

Instruktorzy w Quattro przechodzą złożony proces rekrutacji. Rozpoczyna się on od szczegółowej selekcji CV i kończy na niełatwej rozmowie kwalifikacyjnej. Na tej rozmowie dokładnie badane są umiejętności instruktorskie, wiedza z zakresu kodeksu ruchu drogowego, predyspozycje do bycia wzorowym pedagogiem. Kandydat na instruktora nauki jazdy w Quattro musi cechować się wysoką kulturą osobistą, otwartym i przyjaznym usposobieniem, poczuciem humoru a także żelazną cierpliwością. Kandydatów spełniających powyższe kryteria jest niewielu, ale tylko oni mają szanse dołączyć do naszego zespołu. Dowiedz się więcej o warunkach pracy w Quattro

W naszej szkole instruktorzy nauki jazdy pracują zespołowo. Polega to przede wszystkim na właściwej komunikacji między nimi. Instruktorzy przekazują sobie wnioski z prowadzonych szkoleń, wymieniają opiniami na temat różnych zdarzeń, przypadków szkoleniowych, rozwiązań komunikacyjnych w ruchu drogowym, skomplikowanych sytuacji, które napotykają w ruchu drogowym. Kursanci szkoleni są średnio przez dwóch instruktorów i trudno wyobrazić sobie sprawny i w pełni efektywny przebieg szkolenia bez właściwej komunikacji. Instruktorzy zazwyczaj informują się o poziomie na jakim znajduje się dany kursant, o jego postępach oraz ewentualnych trudnościach, na które trzeba zwracać szczególną uwagę. Pozwala im to na dopasowanie najlepszej postawy wobec kursanta oraz wyznaczanie trafnych zadań i celów na następujące godziny szkolenia. Zobacz profile wszystkich instruktorów Quattro W ten sposób naszym instruktorom udaje się doprowadzać zdecydowaną większość naszych kursantów do zdanego pozytywnie egzaminu wewnętrznego już po wymaganych przez prawo 30 godzinach jazd szkoleniowych. Sprawdź dlaczego tak ważny jest egzamin wewnętrzny

W ramach rozwoju umiejętności naszych instruktorów prowadzone są przez Kierownika Ośrodka jazdy obserwacyjne. W trakcie tych obserwacji instruktor poddawany jest szczegółowej ocenie. Badamy wszystkie aspekty dotyczące prawidłowego sposobu prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy. Aspekty te wywodzą się z czterech fundamentalnych działów:
- technika szkolenia,
- rozwój wyobraźni i kultury jazdy kierowcy,
- kontakt z kursantem,
- cechy charakteru typowe dla wzorowego instruktora.

Interesują nas przede wszystkim jakość i częstotliwość komentarzy, umiejętność reakcji na błędy kursanta, kreatywne obrazowanie źródła błędów, optymalne balansowanie między krytyką i pochwałą, odpowiedni akcent na ecodriving, bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Z działu dotyczącego rozwoju wyobraźni i kultury zwracamy szczególną uwagę na intensywność stymulacji rozwoju w tym aspekcie poprzez prawidłowe obrazowanie potencjalnych sytuacji na drodze, uświadamianie zjawiska zasady ograniczonego zaufania, również powszechnego w Polsce zjawiska szerokiej nadinterpretacji prawa o ruchu drogowym oraz sporej niewiedzy w tym temacie. W kwestii kontaktu z kursantem badamy umiejętność kontaktu zarówno werbalnego jak i nie werbalnego, właściwego tonu głosu, sposobu wydawania komend instruktorskich (np. w jakim kierunku jechać). Badamy również umiejętne poruszanie się miedzy tematami szkoleniowymi a pozostałymi, co jak się okazuje ma wielki wpływ na ogólną atmosferę w trakcie szkolenia i procentuje świetnymi jego wynikami. Badając charakter instruktora nauki jazdy zwracamy uwagę na kulturę osobistą, charyzmę, elokwencję, cierpliwość, poczucie humoru, pasję i zaangażowanie oraz umiejętność wzbudzania autorytetu. Poznaj wyniki ankiet satysfakcji klienta, które powiedzą Ci co konkretnie kursanci mówią o swoich instruktorach prowadzących i wykładowcach oraz innych aspektach związanych z działalnością ośrodka szkolenia kieowców.

Nasi Menedżerowie i Kierownicy pracują z naszymi instruktorami, wspólnie osiągając wspaniałe wyniki, do których należą przede wszystkim:

- wysoka zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy Poznaj szczegółowe wyniki zdawalności Quattro 
- niezwykle cenne opinie naszych kursantów, publikowane i zatwierdzane ich profilami na Facebooku Poznaj opinie naszych kursantów na temat Quattro
- wysoka rozpoznawalność naszej szkoły jazdy w Krakowie i Nowym Sączu.

Jako jedyna jednostka tego typu posiada duże oddziały w tych miastach. Cieszymy się na wieść o stale rosnącej liczbie kursantów. Takie wyniki osiągamy dzięki wielu czynnikom. Sprawdź dokładnie dlaczego nasi kursanci nam ufają i nas wybierają

Jazdy doszkalające Kraków i Nowy Sącz - to kolejny element z którego znane jest Quattro. Wybierają nas kursanci do zrealizowania jazd doszkalających, znanych tez z prostszej nazwy: jazdy dodatkowe Kraków czy Nowy Sącz. Jazdy te służą najcześciej bezpośredniemu przygotowaniu do zaliczenia egzaminu państwowego. Jazdy wykonujemy najczęściej tuż przed samym egzaminem, czasem nawet w dniu samego egzaminu. Jak się okazuje takie podejście do sprawy przynosi wspaniałe rezultaty. Jazdy doszkalające w Krakowie i Nowym Sączu polecamy wszystkim, którzy chcą mieć pewność sukcesu na egzaminie.

Ośrodek szkolenia kierowców Kraków i Nowy Sącz - to złożony organizm, który wymaga sporej uwagi i stałej koncentracji, anielskiej cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Zdawalność szkoły jazdy ostatecznie jest statystycznym wynikiem dobrze zorganizowanej szkoły jazdy oraz umiejętnie dobranego zespołu instruktorów nauki jazdy, pracowników biura obsługi klienta, administracji oraz kadry menedżerów. W Quattro udowadniamy wszelkie tezy postawione powyżej. Cieszymy się, że nasze wysiłki, starania i ciężka praca przynoszą efekty zadowalające nas i przede wszystkich naszych wspaniałych kursantów. 

Pasja i ciężka praca, którą wkładamy w prowadzenie i rozwijanie naszej szkoły pozwala nam spełniać się zawodowo, osiągać sukcesy i realizować marzenia. Cieszymy się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Dokładamy wszelkich starań, aby szkoła jazdy Quattro z roku na rok stawała się coraz lepsza, nowocześniejsza i przyciągała stale szersze rzesze kursantów czy to w Krakowie, Nowym Sączu czy też innych miastach w których charakterystyczne pomarańczowe samochody Quattro się pojawią. Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową, którą stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Zachęcamy również do poznania nas osobiście w naszym biurze obsługi klienta. Pamietaj ze możesz znaleźć nas w mediach społecznościowych:
Facebook Instagram Snapchat YouTube

Najlepsze opinie

wsród kursantów

Prezentujemy najciekawsze opinie
wystawione przez naszych kursantów
- wszystkie potwierdzone przez Facebooka

Quattro Sp. z o.o.4

Polecam z całego serca szkołę nauki jazdy Quattro! Na pierwszym praktycznym egzaminie na prawo jazdy w Krakowie zjadł mnie stres, natomiast drugi, gdy już opanowałam emocje, zdałam bez najmniejszego problemu! I to wszystko dzięki świetnym radom, spokojnemu przekazywaniu wiedzy i profesjonalizmowi Kuby, z którym miałam większość zajęć. Dzięki luźnej atmosferze w aucie, kurs nauki jazdy zamienił się w fajną przygodę. Kasia natomiast, zawsze z uśmiechem na ustach, pomogła dostosować mój zmienny grafik (a byłam dość problematycznym klientem pod tym względem) do jazd z instruktorami. Niestety wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć i czas zdobywać dalsze doświadczenie na własną rękę. Ale na pewno będę polecać Quattro szkołę jazdy Krakow wszystkim moim znajomym, którzy nadal się wahają czy zacząć robić prawo jazdy w Krakowie. Pozdrawiam cieplutko cały zespół Quattro - szkoła jazdy w Krakowie !

Quattro Sp. z o.o.5

Atmosfera podczas całego kursu była wspaniała, zero stresu. Na każde jazdy przychodziłam z uśmiechem na twarzy, najlepszy instruktor to oczywiście Kuba, dzięki, któremu nauczyłam się od podstaw jazdy autem oraz przepisów ruchu drogowego. Wszyscy instruktorzy nauki jazdy, zawsze służyli dobrymi radami, które jak sądzę przydadzą mi się w przyszłości. Na uznanie zasługuje oczywiście Kasia, która jest przesympatyczną osobą, zawsze chętną do pomocy, a przede wszystkim cierpliwą i wyrozumiałą, rozpisała mi jazdy w najdogodniejszych dla mnie godzinach. Na pytanie, jaką szkołę jazdy polecam? Odpowiem Quattro Prawo Jazdy Kraków! Dzięki Wielkie :)

Quattro Sp. z o.o.4

Długo zastanawiałam się nad robieniem prawa jazdy w Krakowie, ale jedna wizyta w Quattro na Karmelickiej w Krakowie, pomogła mi podjąć decyzję. Pani Kasia przesympatyczna, rozwiązała każdy problem. Teoria z Kubą na 6+. Szczerze polecam Anię, Kubę i Karola jako instruktorów nauki jazdy z Krakowa. Genialnym rozwiązaniem było to że w ramach kursu mogłam podzielić jazdy między Kraków a Nowy Sącz gdzie chciałam zdawać egzamin. Instruktorzy z Nowego Sącza też mega profesjonalni, szczególnie polecam Beatę, która jeździła ze mną bezpośrednio przed egzaminem państwowym i udało się!

Quattro Sp. z o.o.4

Długo zastanawiałam się nad prawem jazdy, ale jedna wizyta na Karmelickiej pomogła mi podjąć decyzję. Pani Kasia przesympatyczna, rozwiązała każdy problem. Teoria z Kubą na 6+. Szczerze polecam Anię, Kubę i Karola jako instruktorów nauki jazdy z Krakowa. Genialnym rozwiązaniem było to że w ramach kursu mogłam podzielić naukę jazdy między Kraków a Nowy Sącz gdzie chciałam zdawać egzamin państwowy na prawo jazdy. Instruktorzy nauki jazdy z Nowego Sącza też mega profesjonalni, szczególnie polecam Beatę Dobrowolską, która jeździła ze mną bezpośrednio przed egzaminem i udało się!

Quattro Sp. z o.o.5

Jakub to bardzo dobry instruktor nauki jazdy, miły zawszę można się z nim pośmiać. Dał radę nauczyć osobę, która nie miała zielonego pojęcia o ruchu drogowym i prowadzeniu samochodu. Da radę nauczyć i Ciebie! A także specjalne podziękowania dla Pani Kasi, która bez problemowo rozpisała mi jazdy i wszystko wyjaśniła z uśmiechem na twarzy. Quattro Szkola Jazdy z tymi ludźmi to prawdziwa nauka jazdy nawet w Krakowie z tramwajami 

Quattro Sp. z o.o.4

Świetna atmosfera i profesjonalne podejście do nauki jazdy w Krakowie ! Jedyne co mnie zaskoczyło na egzaminie na Prawo Jazdy Kraków, to sztywny egzaminator z ośrodka egzaminacyjnego (MORD Kraków), bo po 30 godzinach nauka jazdy w Krakowie z Quattro nie sądziłem, że jazda samochodem może być taka nudna. Polecam: kurs nauki na Prawo Jazdy Kraków – tylko w Quattro Kraków!!!

Quattro Sp. z o.o.4

Fantastyczna atmosfera i pełen profesjonalizm instruktorów nauki jazdy z Quattro. Jazdy przygotowują nie tylko do egzaminu na prawo jazdy kraków, ale także do realnych sytuacji na drodze. Serdecznie polecam Quattro. Szkoła Jazdy Kraków!

Quattro Sp. z o.o.5

Najlepsza szkoła jazdy w Nowym Sączu! Profesjonalna obsługa oraz wspaniali instruktorzy nauki jazdy. Gorąco polecam najlepszą instruktorkę panią MONIKĘ . Nauka z taką instruktorką nauki jazdy to czysta przyjemność. Miła atmosfera podczas jazd szkoleniowych, cierpliwość oraz bezcenne rady. Egzamin na prawo jazdy to czysta formalność. Dziekuję, pozdrawiam.

Quattro Sp. z o.o.5

Nie będę dużo się rozpisywał na temat tej szkoły nauki jazdy w Krakowie. Po prostu świetna atmosfera, pełen profesjonalizm na całym kursie nauki zwłaszcza na jazdach szkoleniowych. No i nie można zapominać o przesympatycznej Pani z biura obsługi klienta Quattro. Będę bardzo miło wspominał czas spędzony w tej szkole jazdy. Jak Prawo Jazdy Kraków - to tylko w Quattro Nauka Jazdy

Quattro Sp. z o.o.4

Pani Monika jest naprawdę świetną instrktorką Nauki Jazdy!
Świetnie uczy i tłumaczy a w aucie szkoleniowym panuje przyjemna atmosfera.
Polecam tą szkołę i zapraszam do niej na naukę jazdy w Nowym Sączu. Prawo jazdy zdobywa się dużo łatwiej, szybciej i przyjemniej.

Quattro Sp. z o.o.4

Polecam panią Monikę  Jeździłam z Nią od samego początku, jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Bardzo dużo tłumaczy i przygotowuje do państwowego egzaminu praktycznego jak i teoretycznego na prawo jazdy (przy Niej w końcu mi już auto tak często nie gasło). Bardzo ale to bardzo polecam naukę jazdy w Quattro Nowy Sącz, a zwłaszcza z panią Moniką! 

Quattro Sp. z o.o.5

Bardzo gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy Quattro! Szczególnie Panią Monikę, z którą miałam przyjemność odbywać większość moich jazd szkoleniowych. Ma Ona bardzo profesjonalne podejście do swojego zawodu oraz do kursanta. Jest osobą ciepłą, otwartą i życzliwą, a co najważniejsze cechuje się wielką, anielską cierpliwością, co przy mojej osobie było nie lada wyzwaniem Polecam serdecznie także Pana Jurka, który, podobnie jak i Pani Monika, umiejętnie i fachowo podchodzi do sprawy szkolenia kierowców, stara się zniwelować popełniane błędy i zapewniam - nie można się przy Nim nudzić.
Pozdrawiam cały zespół Szkoły Jazdy Quattro i dziękuję za wszystko

Quattro Sp. z o.o.4

Jeżeli zależy Państwu na szybkim i sprawnym zdaniu egzaminu na prawo jazdy w Krakowie, zarówno teoretycznego jak i praktycznego, to z pewnością polecam Quattro – Najlepsza Szkoła Jazdy Kraków. Należy pamiętać, że wszystko zależy od Państwa umiejętności. Aczkolwiek instruktorzy nauki jazdy są w stanie poradzić sobie z każdym przypadkiem. Podchodzą do swojej pracy zarówno w sposób precyzyjny jak i bardziej żartobliwy. Genialna atmosfera sprawia, że nauka jazdy staje się przyjemnością. Polecam serdecznie wszystkim  właśnie szukających szkoły jazdy. Chcecie aby Wasz kurs nauki jazdy w Krakowie był super, uderzajcie do Quattro

Quattro Sp. z o.o.4

Monika to rewelacyjna instruktorka nauki jazdy. Miło spędziłam z Nią czas podczas każdej jazdy szkoleniowej. Bardzo dobrze uczy i z wielką cierpliwością odpowiada na każde pytanie. Myślę, że dzięki Niej z łatwością zdam egzamin na prawo jazdy.

Quattro Sp. z o.o.4

Pełna piąteczka. Muszę przyznać, że nauka jazdy z instruktorami w Szkole Jazdy Quattro były niesamowicie rozwijające, plus były dla mnie też bardzo miłym akcentem dnia i chwilami odskoczni. Bardzo przyjemnie spędzone godziny, które żałowałam, że muszę już kończyć.
Najlepsiejsi instruktorzy nauki jazdy pod Słońcem to zdecydowanie Bartek Lipa, Dawid Dyl i Mateusz Wilk, co nie zmienia faktu, że wszyscy w Szkole Jazdy Quattro są naprawdę, naprawdę świetni. Egzamin wewnętrzny już zdany, więc chyba nie będę miała już okazji, żeby Was napastować w biurze
A może jednak...

Quattro Sp. z o.o.4

Ahh Monia najlepsza instruktorka na prawo jazdy na całym świecie! Jazda z nią była przyjemnością! Nie dość że dużo śmiechów, opowiastek i zabawy to do tego ogromna ilość wiedzy i profesjonalizm! Szkoda że już skończyłam naukę jazdy w Quattro! 

Quattro Sp. z o.o.4

Szczerze polecam Quattro Nauka Jazdy Szybka i bezproblemowa nauka na prawo jazdy, z profesjonalnymi instruktorami wraz z przesympatyczną Kasią z biura obsługi klienta tej szkoły jazdy. Jestem mega zadowolony z kursu nauki jazdy jak i późniejszego egzaminu zdanego za pierwszym podejściem. Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków Quattro – naprawdę wart polecenia!

Quattro Sp. z o.o.4

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie! Ciekawie prowadzone wykłady teoretyczne i świetni instruktorzy praktyk. Z całego serca polecam Karola i Rafała - dzięki nim poczułam co to przyjemność jazdy autem. Mimo, że wcześniej nigdy nie siedziałam za kółkiem, całkowicie bezstresowo i w sympatycznej atmosferze poznałam wszelkie tajniki. Quattro wspaniale przygotowało mnie do egzaminu państwowego na prawo jazdy Kraków i zaprzyjaźniło z samochodem. Polecam każdemu!

Quattro Sp. z o.o.5

Quattro to zdecydowanie jedna z najlepszych szkół jazdy w Krakowie! Szczególnie zadowolona jestem z zajęć praktycznych, dzięki którym zdałam egzamin już za pierwszym razem! Instruktorzy nauki jazdy w Quattro poza tym, że są profesjonalni i naprawdę świetnie przygotowują do egzaminu, wprowadzają fantastyczną atmosferę. W głównej mierze polecam instruktora Karola, który jest bardzo wymagający i daje mnóstwo pomocnych wskazówek. Quattro to absolutnie najlepszy wybór! Kraków prawo jazdy – da się połączyć, ale pod warunkiem, że w solidnej szkole nauki jazdy.

Quattro Sp. z o.o.4

Najlepsiejsza Pani Instruktor nauki jazdy !!! Mógłbym iść jeszcze raz na cały kurs od początku. Bardzo polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z motoryzacją, aby zrobił to właśnie z Moniką !!  Gwarantuje, że się nie zrazicie, bo potrafi podejść odpowiednio do każdego, nawet najbardziej wymagającego kursanta i pomóc mu zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym ;D Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo, bardzo polecam szkołę jazdy Quattro i Monikę !! :))

Quattro Sp. z o.o.5

Szkoła Jazdy Quattro w Krakowie! Polecam! W biurze obsługi klienta Quattro pomocna i wesoła Mela, teoria dobrze prowadzona, a na jazdach profesjonalni, cierpliwi, ale też wymagający instruktorzy nauki jazdy Quattro. Każda godzina jazdy mija w przyjemnej atmosferze. Na dodatek świetna lokalizacja – nauka jazdy w centrum Krakowa!  i dobre ceny za kurs nauki jazdy w Krakowie, sprawdźcie, bo warto!

Quattro Sp. z o.o.4

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie !!!
Polecam wszystkim Quattro! A to ze względu na profesjonalne podejście do kursantów, sumiennie wykładaną teorię prawa jazdy oraz zajęcia praktyczne, które doskonale przygotowują do egzaminu państwowego na prawo jazdy kraków !
Wszyscy instruktorzy nauki jazdy są bardzo cierpliwi co jest najważniejsze kiedy dopiero zaczyna się swoją przygodę z samochodem a atmosfera w samochodzie pozwala się rozluźnić co powoduje, że będziecie wyczekiwać następnych jazd !
Polecam przede wszystkim instruktora Karola, dzięki któremu zdałam bez problemu za pierwszym razem, instruktora Mateusza oraz Maćka Smyka. Zatem jeśli nauka jazdy Kraków to tylko ośrodek szkolenia kierowców Quattro na Karmelickiej.

Quattro Sp. z o.o.5

Specjalnie na egzaminie wjechałem w ludzi na przystanku żeby wymusić na rodzicach dodatkowe jazdy w Quattro, bo to najlepiej spędzone godziny mojego dzieciństwa.

Quattro Sp. z o.o.5

Quattro. Nauka Jazdy Kraków. Serdecznie polecam Quattro !
instruktorzy nauki jazdy z Quattro - świetni, obsługa w biurze Quattro - na najwyższym poziomie! Wszyscy uśmiechnięci i chętni do pomocy. Nie ma się do czego przyczepić 

Quattro Sp. z o.o.5

Polecam Monikę. Zdecydowanie najlepsza instruktorka prawa jazdy! Jazdy szkoleniowe mijały szybko i przyjemnie. Świetna atmosfera, można porozmawiać o wszystkim. Świetnie tłumaczy! Gdyby nie Monika dalej nie umiałabym ruszać autem!  A jeżdżę podobno całkiem dobrze  Już za nią tęsknię! 

Quattro Sp. z o.o.5

Najlepsza szkoła jazdy Kraków, najlepsi ludzie, najlepsza atmosfera. Serdecznie polecam Quattro, nauka na prawo jazdy tam to sama przyjemność. Pozytywne nastawienie pomaga w nauce nawet tym najbardziej opornym ;p

Quattro Sp. z o.o.4

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Fajni i profesjonalni instruktorzy nauka jazdy i super atmosfera w biurze a ustalanie jazd to zawsze była przyjemność. Nie miałem tu żadnych problemów, dlatego z chęcią polecam innym. Dzięki Szkoła Jazdy Quattro czuję się pewnie za kółkiem. Warto zrobić prawo jazdy bo nie tylko dobrze uczą ale instruktorzy mają cierpliwość i dobre usposobienie i podchodzą do każdego indywidualnie.

Quattro Sp. z o.o.4

Wchodzicie do biura, a tam wiecznie uśmiechnięta Melka, która wszystko opowie i sprawi, że nie będziecie mogli się doczekać kursu nauki jazdy w Szkole Jazdy Quattro. Na jazdach spotkacie się z fajnymi instruktorami nauki jazdy, żaden nie krzyczy - ma mnóstwo cierpliwości nawet do tych najbardziej postrzelonych
Prawo Jazdy Kraków = Szkoła Jazdy Kraków = Quattro
Polecam szkołę, naprawdę warto.

Quattro Sp. z o.o.4

Lepiej wybrać nie można: genialna szkoła nauki jazdy. Bardzo dobra lokalizacja (ul. Karmelicka, Kraków, centrum), cena za kurs na prawo jazdy w Krakowie jest świetna. Biuro Obsługi działa sprawnie, formalności załatwiane są raz-dwa a jazdy szkoleniowe miałam w dogodnym terminie.
Co do instruktorów nauki jazdy to wszyscy są sympatyczni i zawsze uśmiechnięci, a przy tym niezwykle czujni i profesjonalni. Jazdy w Quattro to sama przyjemność. Jak najbardziej polecam: Prawo Jazdy Kraków równa się Quattro Nauka Jazdy Kraków i nie inaczej. Uwierzcie mi, wiem co mówię :)

Quattro Sp. z o.o.5

Bardzo polecam Szkołę Nauki Jazdy Quattro w Nowym Sączu. Chciałbym też polecić instruktorkę nauki jazdy Monikę. 

Quattro Sp. z o.o.4

Najlepsza instruktorka nauki jazdy ever. !!! Bardzo, bardzo polecam. Miła, życzliwa, z super poczuciem humoru i przede wszystkim bardzo dobrze nauczy jeździć, co świadczy o tym, ż egzamin na państwowy na prawo jazdy zdałam za pierwszym! 
Będzie mi brakowało z nią jazd.

Quattro Sp. z o.o.4

Quattro - Szkoła Jazdy Kraków, jest jak najbardziej warta polecenia! Bardzo cieszę się, że wybrałam właśnie tą szkołę. Profesjonalna nauka jazdy od początku do końca, a przy tym bardzo przyjemna atmosfera zarówno w biurze, jak i podczas jazd szkoleniowych. Instruktorzy nauki jazdy w Quattro Kraków - wszyscy niesamowicie cierpliwi i potrafią nawet najbardziej niekumatym wytłumaczyć jak jeździć. Szkoła Quattro ma oryginalny sposób prowadzenia zajęć, ponieważ nie mamy "stałego" instruktora prawa jazdy, co jest genialnym rozwiązaniem, ponieważ każdy instruktor zwraca uwagę na inne rzeczy. Efekt? Świetne przygotowanie nie tylko do egzaminu państwowego na prawo jazdy Kraków, ale pewnie inne miasta też. Przede wszystkim jednak przygotowują do samodzielnej jazdy już po otrzymaniu uprawnień.
Kolejnym plusem jest atrakcyjna cena. A kolejnym - obsługa w biurze. Zawsze z uśmiechem, zawsze z chęcią znalezienia jak najlepszego rozwiązania. Polecam wszystkim! Tym bardziej, że jest to praktycznie szkoła jazdy w centrum Krakowa ul. Karmelicka, obok przystanku „Batorego” (po środku Karmelickiej), więc jest możliwość dojazdu z każdego zakątka Krakowa.

Quattro Sp. z o.o.5

Bardzo polecam naukę jazdy w szkole Quattro Kraków
Świetni instruktorzy sprawiają, że jazda samochodem staje się bardzo prosta.
Wszystko tłumaczą z cierpliwością i bardzo zrozumiale, a Pani Melania z biura jest zawsze bardzo pomocna a co najważniejsze, stara się ustalać terminy spotkań i jazd tak, aby odpowiadały wymaganiom kursantów.

Quattro Sp. z o.o.4

Polecam Szkołę Jazdy Quattro, naprawdę szczerze i gorąco!
Bardzo sumiennie prowadzone wykłady idealnie przygotowują kursantów do rozpoczęcia swojej przygody z jazdą samochodem.
Organizacja stoi na wysokim poziomie, a przemiła atmosfera w biurze sprawia, że chciałoby się umawiać na jazdy codziennie.
Ok, czas na instruktorów nauki jazdy. Niezależnie, czy nigdy nie siedziałeś za kółkiem, czy zdarzało Ci się już co nieco pojeździć, czy jesteś nieśmiały, czy gadatliwy, w Quattro znajdziesz instruktora, który sprawi, że jazda samochodem będzie dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem Dużo czasu zajęłoby opisanie ich wszystkich, najlepszym wyjściem będzie zapukanie do drzwi tej szkoły i przekonanie się samemu, ze nauka jazdy Kraków czy nowy sącz, czy inne miasta gdzie się pojawią, nie będzie stanowiła dla nikogo problemu.

Quattro Sp. z o.o.5

Miałem przyjemność jeździć z 4 instruktorami i muszę przyznać, że z każdą z tych osób jeździło mi się bardzo dobrze. Polecam jednak w szczególności panią Monikę - świetnie uczy oraz jest miła, cierpliwa i serdeczna. Szkoła Jazdy Quattro to bez wątpienia jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w Nowym Sączu! Polecam! 

Quattro Sp. z o.o.5

Gorąco polecam Quattro Nauka Jazdy Kraków! A jeszcze bardziej polecam naukę z doskonałym instruktorem Michałem. Bezstresowo, sympatycznie, ale jednak profesjonalnie. Rzadko spotykane tak dobre poczucie humoru, świetna atmosfera, dzięki której jazda to sama przyjemność, a 30h mija niespostrzeżenie. Dodatkowo (co najważniejsze) BEZPIECZNIE! Reakcja błyskawiczna. Wszystko jasno tłumaczone, bez jakichkolwiek wątpliwości i tak, że zapamięta się do końca życia. Oby takich instruktorów i szkół na prawo jazdy Kraków jak Quattro, więcej. Jeszcze raz gorąco polecam!

Quattro Sp. z o.o.4

Serdecznie polecam OSK Kraków - Quattro. Przede wszystkim rewelacyjna cena, miła atmosfera kurs nauki jazdy, łatwy kontakt i przesympatyczni instruktorzy. Ja miałem większość jazd z panem Tomaszem i jestem bardzo zadowolony. Egzamin na prawo jazdy udało mi się zdać za pierwszym razem także to na pewno świadczy o poziome przygotowania zarówno do teorii jak i do praktyki. Naprawdę rewelacyjna szkoła jazdy Kraków, są też w nowym Sączu, też słyszałem, ze są nieźli.

Quattro Sp. z o.o.5

Polecam szkoła nauki jazdy QUATTRO !! Bardzo miła obsługa w biurze, dziewczyny do każdego podchodzą indywidualnie, wszystko przejrzyście wyjaśniają i konkretnie załatwiają. Wykłady też są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, czas szybko mija w miłej atmosferze. GORĄCO POLECAM również instruktorke MONIKE. Jest to wspaniała osoba mająca świetne podejście do kursanta. Bardzo przyjemnie się z nią jeździ a przede wszystkim cechują ją wielki profesjonalizm. Miałem również przyjemność jeździć z resztą instruktorów i każdą z tych godzin mile wpominam, jednak to własnie Monice zawdzięczam zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem.  Cała ekipa Szkoły Jazdy Quattro jest bardzo młoda i to właśnie wpływa na tak wysoką zdawalność, gdyż nie ma bariery między kursantem a instruktorem, o wszystko można pytać, wszystko odbywa się na luzie, i w dodatku często jest śmiesznie ;D

Quattro Sp. z o.o.4

Gorąco polecam szkołę jazdy Quatrro. Przede wszystkim instruktorkę Monikę, która nie tylko potrafi nauczyć dobrze jeździć, ale również zapewnia miłą atmosferę i ciekawą rozmowę na każdej jeździe szkoleniowej. Serdecznie pozdrawiam Panią Monikę oraz pana Wojtka, z którym również było mi dane uczyć się jeździć. Nauka jazdy Nowy Sącz – nic innego jak Quattro  :)

Quattro Sp. z o.o.4

Świetna szkoła jazdy Kraków, egzamin na prawo jazdy zdany popisowo za pierwszym razem! więc mogę bardzo gorąco polecić!
Miałem styczność głównie z dwoma instruktorami nauki jazdy z Quattro - Anią i Tomkiem.
Ania jest niesamowicie zabawną i miłą osobą, od razu wyłapuje słabe strony kursanta i ćwiczy je z nim do perfekcji. Jazdy upływają w rewelacyjnej atmosferze, prowadzenie staje się niezwykłą przyjemnością! Dzięki niej jestem w 100% przygotowany do normalnej, samodzielnej jazdy, dowiedziałem się masy przydatnych wskazówek i nie boję się żadnych sytuacji na drodze.
Tomek jest również bardzo sympatycznym instruktorem, który posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać. Dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia odnośnie prowadzenia pojazdu od strony technicznej, dzięki czemu różne manewry nie stanowią najmniejszego problemu. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego na prawo jazdy w Krakowie.

Quattro Sp. z o.o.4

Polecam instruktorkę Monikę oraz instruktora Wojtka. Czas spędzony z nimi podczas kursu na prawo jazdy minął w bardzo przyjemnie i bezstresowo. Taka nauka jazdy to sama przyjemność. Gorąco polecam

 

Quattro Sp. z o.o.5

Bardzo gorąco polecam instruktorkę Anię. Nauka jazdy w Krakowie z Anią to czysta przyjemność i satysfakcja z nauki nowych oraz przydatnych rzeczy. Bardzo przyjemna atmosfera jazd i indywidualne podejście do kursanta. Jeśli miałbym uczyć się na prawo jazdy w Krakowie to tylko z nią. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Quattro – najlepsza szkoła jazdy Kraków!

Quattro Sp. z o.o.4

Bardzo bardzo polecam jazdy z p. Anią. Ma niezwykły wręcz dar przekazywania wiedzy na tematy: nauka jazdy Kraków oraz prawo jazdy Kraków – pełna ścieżka od początków czyli nauki wstępnej do samego momentu uzyskania prawka.  Przy tym jest bardzo sympatyczna, chce nauczyć kursanta, więc dużo wymaga. Godziny wyjeżdżone na szkoleniu z nią to w pełni spożytkowany czas. Polecam Anię i szkołę jazdy Kraków Quattro.

Quattro Sp. z o.o.5

Uczeszczalam na kurs do Pani Ani Makowskiej. Jest niezwykle charyzmatyczną i profesjonalną instruktorką nauki jazdy. Efektem jej pracy jest zdany egzamin praktyczny na prawo jazdy w Krakowie za pierwszym razem.

Quattro Sp. z o.o.5

Serdecznie polecam instruktorkę, Anię, z którą miałem przyjemność jeździć. Ania posiada talent dydaktyczny i naprawdę szeroką wiedzę, którą dzieli się podczas kursu na prawo jazdy w Krakowie. Ponadto - jest naprawdę cierpliwą osobą, Polecam wszystkim i daje najwyższą ocenę. Wspaniała instruktorka nauki jazdy w Krakowie.

Quattro Sp. z o.o.5

Opinia o Ani - instruktorce nauki jazdy z Quattro - świetna instruktorka, jazda z nią to czysta przyjemność! Egzamin państwowy zdany koncertowo, polecam!

Quattro Sp. z o.o.4

Polecam firme Quattro każdemu, kto chce dobrze przygotować się do egazaminu na prawo jazdy. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Pozdrawiam panią Iwonę i Monikę, ktore byly moimi instruktorkami prawa jazdy a także "złego glinę" pana Andrzeja. Prawo Jazdy w Nowym Sączu robiłam w Quattro i polecam to samo innym.

Quattro Sp. z o.o.4

W sumie to spoko. Głównie z instruktorką Anią miałem. I do nauki, i do pogadania, i do pożartowania. Niestety to moja pierwsza (i całe szczęście ostatnia szkoła jazdy w Krakowie), więc porównania dużego nie mam. Testy i jazdę na egzaminie państwowym na prawo jazdy zdałem za pierwszym razem. Bardzo porządna i fair firma wobec swoich klientów. Prawo jazdy Kraków - to hasła kojarz się dobrze.