wybierz miasto

Quattro Blognajświeższe wydarzenia

Prawo jazdy uzyskane w Krakowie i Nowym Sączu w Quattro - szósty wpis w toku

| 01.10.2016

Wpis dotyczący prawa jazdy w Krakowie i Nowym Sączu oraz różnych rodzajów kursów nauki jazdy na prawo jazdy kategorii B.Szkoła Jazdy Quattro przeprowadza takie kursy i osiąga w nich doskonałe rezultaty.

czytaj dalej

Quattro Nauka na Prawo Jazdy - czwarty wpis blogowy

| 29.09.2016

Czwarty wpis blogowy w trakcie kontynuacji. Dotyczy nauki jazdy i kursów nauki jazdy na prawo jazdy w Nowym Sczu i Krakowie.

czytaj dalej

Quattro - siódmy wpis - już wkrótce w całości

| 18.08.2016

Wpis dotyczący zdawalności szkół jazdy na prawo jazdy kategorii B w Ośrodku Egzaminacyjnym w Krakowi i Nowym Sączu. Quattro w tych rankingach zajmuje zawsze miejsca na podium dowodząc stale utrzymywaną najwyższą jakość szkolenia.

czytaj dalej

Quattro - drugi wpis do bloga naszej szkoły jazdy - w toku

| 01.08.2016

Wpis w trakcie edycji. W prawie o ruchu drogowym bez zmian - 1 stycznia 2017 NIE zostanie wprowadzony obwiązek przejścia dodatkowego szkolenia dot. doskonalenia techniki jazdy. Każdy świeżo upieczony kierowca NIE będzie musiał rozwijać swoich umiejętności nauki jazdy z zakresu techniki jazdy. Prawo jazdy uzyskane w Krakowie czy w Nowym Sączu czy w innym mieście w Polsce będzie wyglądało jak do tej pory a wymagania na egzaminie państwowym na prawo jazdy kategorii B nie ulegną żadnym zmianom. Także wszelka nagonka medialna mająca na celu wzniecenie paniki wśród kandydatów na kierowców jest fikcją i czyta manipulacją dziennikarską.

Spokojnie można zrobić kurs nauki jazdy kategorii B w zimie, najlepiej zacząć w grudniu. Wbrew pozorom to najlepszy okres na tego typu kurs oraz na zdawanie egzaminu państwowego. Wszystkich serdecznie zachęcamy.

czytaj dalej

Quattro - wpis blogowy w budowie

| 18.07.2016

Z prawa o ruchu drogowym  - 1 stycznia 2017 NIE zostanie wprowadzony obwiązek przejścia dodatkowego szkolenia dot. doskonalenia techniki jazdy. Każdy świeżo upieczony kierowca nie będzie musiał rozwijać swoje umiejętności nauki jazdy z zakresu techniki jazdy.

Nauka jazdy to nic strasznego. W dobrej szkole jazdy proces szkolenia jest czystą przyjemnością. Kurs nauki jazdy może być przyjemny. Bardzo wiele zależy od instruktora nauki jazdy. Poznaj naszych instruktorów Quattro http://krakow.quattro.szkola.pl/instruktorzy.html - to najlepsi specjaliści na rynku małopolskim. Choć można pokusić się o stwierdzenie, że nawet w Polsce. Szkolenie kadnydatów na kierowców po prostu sprawia im przyjemność.

czytaj dalej

Quattro Nauka Jazdy - trzeci wpis blogowy w trakcie tworzenia

| 05.07.2016

Prawo jazdy w Krakowie a nauka jazdy w Nowym Sączu - nie, to bez sensu. Najlepiej uczyć się w większym miescie jeśli jest taka możliwość.Pójście na łatwiznę w postaci nauki jazdy w trudnym mieście a zdawaniu w prostszym np. Oświęcimu czy Nowym Targu jest strategiczną pomyłką. Nie uczymy się jeździć by zdač egzamin. Uczymy się jeździć by jeździć a do egzaminu przygotujemy się w międzyczasie.  

Kursy i szkolenia z zakresu nauki jazdy - w Quattro w Krakowie dostępne od ręki. W Nowym Sączu szkolimy codziennie oprócz niedziel. 

Zapraszamy do naszego biura obsługi klienta. Zapis na kurs trwa szybko, formalności nie są skomlplikowane.

czytaj dalej

Profesjonalna Szkoła Jazdy Quattro

Specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów nauki jazdy na prawo jazdy kategorii B.

Quattro to szkoła jazdy budowana od podstaw na trwałych i mocnych wartościach. Z roku na rok rozwijane są w niej standardy działań zarówno edukacyjnych jako i organizacyjnych dzięki czemu utrzymywany jest stały rozwój naszej jakości.

Do szkolenia podchodzimy z pasją

Naszą pracę wykonujemy z przyjemnością. To przenosi się na atmosferę, która panuje w naszej szkole. Kursanci to widzą, chwalą i doceniają.

Skuteczny system szkolenia kandydatów na kierowców wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat doświadczeń. Nasz styl edukacji konsekwentnie realizujemy i rozwijamy. System szkolenia to przede wszystkim dobrze przygotowany plan nauki rozpoczynający się od zajęć teoretycznych, doboru najlepszych materiałów szkoleniowych w postaci podręcznika, płyty CD lub wersji mobilnej z modułem do nauki oraz ćwiczenia testów na podstawie dostępnej bazy pytań egzaminacyjnych.

Każdy może być kierowcą. Jednak tempo rozwoju umiejętności prowadzenia pojazdu zależy od indywidualnych predyspozycji kandydata na kierowcę i optymalnego doboru cyklu i technik szkolenia. Newralgicznym etapem procesu szkoleniowego jest najczęściej indywidualne opracowanie planu całego szkolenia dla kursanta. Dzięki dużemu doświadczeniu, pełnemu zaangażowaniu i odpowiedniemu wyczuciu przy wprowadzaniu kursanta na wyższe poziomy trudności, możliwe jest przeprowadzenie go przez kurs gładko i bez większego napięcia czy stresu. Poznaj system szkolenia SPS Quattro

Również odpowiednio sterowany czas i częstotliwość zajęć w odniesieniu do poziomu kursanta są niezwykle istotne dla jego prawidłowego rozwoju. Wszystkie decyzje dotyczące procesu szkolenia na kierowcę podejmowane są przy udziale instruktora prowadzącego. Szkolenie może prowadzić kilku instruktorów, ale ostatecznie decyzja o zakończeniu kursu i możliwości podejścia do egzaminu państwowego należy do instruktora prowadzącego. Poznaj tajniki jazd szkoleniowych w Quattro

Instruktorzy w Quattro przechodzą złożony proces rekrutacji. Rozpoczyna się on od szczegółowej selekcji CV i kończy na niełatwej rozmowie kwalifikacyjnej. Na tej rozmowie dokładnie badane są umiejętności instruktorskie, wiedza z zakresu kodeksu ruchu drogowego, predyspozycje do bycia wzorowym pedagogiem. Kandydat na instruktora nauki jazdy w Quattro musi cechować się wysoką kulturą osobistą, otwartym i przyjaznym usposobieniem, poczuciem humoru a także żelazną cierpliwością. Kandydatów spełniających powyższe kryteria jest niewielu, ale tylko oni mają szanse dołączyć do naszego zespołu. Dowiedz się więcej o warunkach pracy w Quattro

W naszej szkole instruktorzy nauki jazdy pracują zespołowo. Polega to przede wszystkim na właściwej komunikacji między nimi. Instruktorzy przekazują sobie wnioski z prowadzonych szkoleń, wymieniają opiniami na temat różnych zdarzeń, przypadków szkoleniowych, rozwiązań komunikacyjnych w ruchu drogowym, skomplikowanych sytuacji, które napotykają w ruchu drogowym. Kursanci szkoleni są średnio przez dwóch instruktorów i trudno wyobrazić sobie sprawny i w pełni efektywny przebieg szkolenia bez właściwej komunikacji. Instruktorzy zazwyczaj informują się o poziomie na jakim znajduje się dany kursant, o jego postępach oraz ewentualnych trudnościach, na które trzeba zwracać szczególną uwagę. Pozwala im to na dopasowanie najlepszej postawy wobec kursanta oraz wyznaczanie trafnych zadań i celów na następujące godziny szkolenia. Zobacz profile wszystkich instruktorów Quattro W ten sposób naszym instruktorom udaje się doprowadzać zdecydowaną większość naszych kursantów do zdanego pozytywnie egzaminu wewnętrznego już po wymaganych przez prawo 30 godzinach jazd szkoleniowych. Sprawdź dlaczego tak ważny jest egzamin wewnętrzny

W ramach rozwoju umiejętności naszych instruktorów prowadzone są przez Kierownika Ośrodka jazdy obserwacyjne. W trakcie tych obserwacji instruktor poddawany jest szczegółowej ocenie. Badamy wszystkie aspekty dotyczące prawidłowego sposobu prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy. Aspekty te wywodzą się z czterech fundamentalnych działów: Technika szkolenia, rozwój wyobraźni i kultury jazdy kierowcy, kontakt z kursantem, cechy charakteru typowe dla wzorowego instruktora. Interesują nas przede wszystkim jakość i częstotliwość komentarzy, umiejętność reakcji na błędy kursanta, kreatywne obrazowanie źródła błędów, optymalne balansowanie między krytyką i pochwałą, odpowiedni akcent na ecodriving, bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Z działu dotyczącego rozwoju wyobraźni i kultury zwracamy szczególną uwagę na intensywność stymulacji rozwoju w tym aspekcie poprzez prawidłowe obrazowanie potencjalnych sytuacji na drodze, uświadamianie zjawiska zasady ograniczonego zaufania, również powszechnego w Polsce zjawiska szerokiej nadinterpretacji prawa o ruchu drogowym oraz sporej niewiedzy w tym temacie. W kwestii kontaktu z kursantem badamy umiejętność kontaktu zarówno werbalnego jak i nie werbalnego, właściwego tonu głosu, sposobu wydawania komend instruktorskich (np. w jakim kierunku jechać). Badamy również umiejętne poruszanie się miedzy tematami szkoleniowymi a pozostałymi, co jak się okazuje ma wielki wpływ na ogólną atmosferę w trakcie szkolenia i procentuje świetnymi jego wynikami. Badając charakter instruktora nauki jazdy zwracamy uwagę na kulturę osobistą, charyzmę, elokwencję, cierpliwość, poczucie humoru, pasję i zaangażowanie oraz umiejętność wzbudzania autorytetu.

W taki sposób nasi Menedżerowie i Kierownicy pracują z naszymi instruktorami, wspólnie osiągając wspaniałe wyniki do których należą przede wszystkim wysoka zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy Poznaj szczegółowe wyniki zdawalności Quattro ale również niezwykle cenne opinie naszych kursantów, publikowane i zatwierdzane ich profilami na Facebooku Poznaj opinie naszych kursantów na temat Quattro Nasza szkoła jazdy w Krakowie i Nowym Sączu jest jedną z bardziej rozpoznawalnych w regionie. Jako jedyna posiada duże oddziały w tych miastach. Cieszymy się na wieść o stale rosnącej liczbie kursantów. Takie wyniki osiągamy dzięki wielu czynnikom. Sprawdź dokładnie dlaczego nasi kursanci nam ufają i nas wybierają

Pasja i ciężka praca, którą wkładamy w prowadzenie i rozwijanie naszej szkoły pozwala nam spełniać się zawodowo, osiągać sukcesy i realizować marzenia. Cieszymy się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Dokładamy wszelkich starań, aby szkoła jazdy Quattro z roku na rok stawała się coraz lepsza, nowocześniejsza i przyciągała stale szersze rzesze kursantów czy to w Krakowie, Nowym Sączu czy też innych miastach w których charakterystyczne pomarańczowe samochody Quattro się pojawią. Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą stroną internetową, którą stworzyliśmy właśnie z myślą o Tobie. Zachęcamy również do poznania nas osobiście w naszym biurze obsługi klienta. Pamietaj ze możesz znaleźć nas w mediach społecznościowych:
Facebook Instagram Snapchat YouTube

Najlepsze opinie

wsród kursantów

Prezentujemy najciekawsze opinie
wystawione przez naszych kursantów
- wszystkie potwierdzone przez Facebooka

"Profesjonalna szkoła jazdy Quattro."

Robert Kowalski / 14.07.2016

Potwierdzona przez Facebooka

"testttt"

Kasia Nowak / 24.06.2016

Potwierdzona przez Facebooka